Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PRECZ Z PAWLAKIEM NA FORUM

Utworzony przez ZENON, 2 grudnia 2009 r. o 20:46
f napisał:
o tym też powinieneś porozmawiać...
hmmm....... a receptę wypiszesz , czy tylko zdiagnozujesz, a porozmawiać możemy chociażby jutro nic nie stoi na przeszkodzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Receptę wypiszę tylko tusz mi się w pieczątce skończył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
f napisał:
Receptę wypiszę tylko tusz mi się w pieczątce skończył
problemu nie widzę mam tusz i to nawet ekologiczny sojowy więc nic nie stoi na przeszkodzie więc chcialbym abyś mi przepisala: spokojnie bo czytają ale mam listę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to dawaj chłopie.Wypiszę Ci na p to wtedy i rispolept wychodzi taniutko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
f napisał:
No to dawaj chłopie.Wypiszę Ci na p to wtedy i rispolept wychodzi taniutko
Ja tylko na p bo jak dobrze wiesz jedyne skuteczne lekarstwo na moj przypadek to przeszczep mózgu, dziękuję za miłą rozmowę i teraz jak mi zalecono pogrążam się w medytacjach słuchając motetów gregoriańskich śpiewanych przez mnichow z Atosu.To uspokaja, polecam dobranoc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wariat napisał:
Ja tylko na p bo jak dobrze wiesz jedyne skuteczne lekarstwo na moj przypadek to przeszczep mózgu, dziękuję za miłą rozmowę i teraz jak mi zalecono pogrążam się w medytacjach słuchając motetów gregoriańskich śpiewanych przez mnichow z Atosu.To uspokaja, polecam dobranoc.
Wariat chyba masz okres pobudzenia bo wszędzie cię pełno, weź podwójną dawkę halloperidolu. Ponieważ mam zakaz pisania to tylko chciałbym zaproponować chwilkę transowej muzyki, ciekaw jestem czy komuś się to będzie podobać.Ogólnie widzę na forum sezon ogórkowy. http://www.youtube.com/watch?v=izVy5a_iSOs...PL&index=29
Ostatnio edytowany 6 grudnia 2009 r. o 23:13
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z wielką przyjemnością wysłuchałam tej pięknej muzyki. A forum zapewne ożywisz swoją obecnością. W duecie z Wariatem może być ciekewie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak wiesz gdzie mam taką muzykę i ciebie ale wzielem proszki na senne i zmuwilem pacierza i uuuuuuuuuu jestem spioncy. Ja ci pokarze co jest muzyka ty poganinie. To jest muzyka już po minucie sluchania spie. Dobranoc Państwu. http://www.youtube.com/watch?v=G0TWs7E2cF0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wariat napisał:
Pawlak wiesz gdzie mam taką muzykę i ciebie ale wzielem proszki na senne i zmuwilem pacierza i uuuuuuuuuu jestem spioncy. Ja ci pokarze co jest muzyka ty poganinie. To jest muzyka już po minucie sluchania spie. Dobranoc Państwu. http://www.youtube.com/watch?v=G0TWs7E2cF0
Oj Wariacie spałeś dobrze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
f napisał:
no po....ło Ci się.Gamona wypuścili bo kablował,teraz go szukają,żeby przymknąć a Ciebie Duży wypuścić,no bo liczba im się musi zgadzać.Więc jeśli bym się przyznała to jest duże prawdopodobieństwo,że kiblowałabym z Gamonem,chociaż nie wiem bo tam tylko sami faceci zdaje się są
Hola, hola! Ja nie kablowałem, nie musiałem! Powiem jak było! Miałem nikomu nie mówić ale co tam! Prawda wyzwoli! Otóż mnie tak przesłuchiwali i przesłuchiwali i billi, a w pewnym momencie pyta się śledczy mnie czy wiem za co mi tak mordę obijają! A patrzę na niego jak na jakiegoś durnia i mówię szczerze - nie mam pojęcia za co! On na to mi mówi że za patriotyzm! Ja mu na to odpowiadam że go chyba poj...ło i że nigdy żadnym patriotą nie byłem i że nie nienawidzę tego i że nie lubię tych "którym uderza do głowy. ten moczopędny środek narodowy,. czyli nadmierny patriotyzm". Śledczy patrzy się na mnie, uśmiecha, daje szmatę do wytarcia gęby z krwi i prowadzi na górę do biura, a tam krótko pyta się major Papski, co lubię robić? Ja na to mu: ratować żydów i walczyć na wojnie, on pyta dalej mnie, czy ma dla mnie znaczenie jaki nosze mundur, ja na to nie panie majorze jestem kosmopolitą. Pan major uśmiecha się i pyta dalej jaki stopień miałem w BOŻ, ja na to że kapitan, on że jeśli się zgodzę to dostane majora, mieszkanie, talon na balon, mundur, muszę tylko wstąpić do UB. Ja na to mu : no problem, i już piłem wódkę z majorem jako major. Taka jest prawda! Duży siedzi w piwnicy, katowany przez oprawców, a ja siedzę na górze w biurze i czytam raporty z przesłuchań. Wiecie w UB nie ma za dużo bystrych ludzi a moje doświadczenie jest dla nich nieocenione! Duży już nie długo złamie się i wtedy zaproponuje mu to co mi zaproponował major Papski! I znowu będziemy razem pracować! P.S. Musiałem sobie wyciąć kawałem skóry pod lewym ramieniem, ale co tam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pawlak to Siwy
i Wariat też
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
i Wariat też
To on ma roztrojenie jaźni? Szczególny przypadek! Rozdwojenie jaźni, to już coś, ale roztrojenie - trzeba ten przypadek objąć ochroną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To on ma roztrojenie jaźni? Szczególny przypadek! Rozdwojenie jaźni, to już coś, ale roztrojenie - trzeba ten przypadek objąć ochroną.
A gamon, no co z gamonem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gamon napisał:
A gamon, no co z gamonem?
gamoń - Mariusz B
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
gamoń - Mariusz B
O sorry ale nie mam na imię Mariusz B. choć czuje się zaszczycony tym porównaniem! Chciałbym mieć choć 1% wiedzy, namiętności i odwagi jaką posiada niejaki Mariusz B. Niestety nie mam jak się z nim równać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gamon napisał:
... Powiem jak było! ........ Duży już nie długo złamie się i wtedy zaproponuje mu to co mi zaproponował major Papski! I znowu będziemy razem pracować! P.S. Musiałem sobie wyciąć kawałem skóry pod lewym ramieniem, ale co tam!
Dzięki Gamon za tę szczerą opowieść ! Nie ma nic gorszego jak niepewność. Teraz już wiem o co im k. chodziło. Chcieli mnie po prostu kupić ! Oj niedoczekanie wasze ! Nie kupiła mnie carska ochrana, rumunskie sekuritate, ukrainska upppa, szwabskie gestapo, sowieckie nkwd ... to i tym szmaciarzom z ub też sie nie uda ! Nigdy ! ale to przenigdy nie wydam Żyda ! Zawsze będę ich ratować ! Zawsze ! Rozumiem Gamon twoją decyzje - żona, dzieci, niespłacone kredyty itp. Wiesz Gamon czasami możemy się różnić ale cieszę się że jesteś nadal wierny naszej głównej zasadzie: ŻYDZI PONAD WSZYSTKO ! Mogą zmieniać się władze, rządy i nierządy, systemy, upadać imperia... ale jedno musi być nienaruszalne : ŻYD ! I za to cię lubię (chociaż jak sr...m to , wybacz, zgubię). Fajnie że doszliśmy do porozumienia. Lećmy dalej ! nawet wtedy kiedy "nikt nie woła"... Niech żyje BOŻ ! Do innych szanownych czytelników tego dennnnnnnnnnego Forum : zdradzę wam tajemnicę bo widzę że spać po nocach nie możecie - otóż to wszystko pisze SIWY ! Siwy to Duży, to Gamon, to Wariat, Pawlak, Wydawca, por.Rura, Efka, Rabarbar, Kronikarz.... itp. itd. itp. itd. (przepraszam jeśli kogoś pominąłem). Gamon, ostatnio moi oprawcy trochę poluzowali, mniej biją, mogę już więcej pisać na klawiaturze (paznokci się powoli goyą, odbite nery zaczynają funkcjonować - dzisiaj nawet browara sobie łyknąłem)), dali mi też komputer do celi, tak więc teraz mogę nap. do woli, zwłaszcza wieczorami kiedy kolesie z celi śpią albo zajmują się ... po prostu sobą. A sam Naczelnik dzisiaj rano mi powiedział żebym się tak nie martwił o tych Żydów bo oni są pod jego osobistą opieką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duży napisał:
Dzięki Gamon za tę szczerą opowieść ! Nie ma nic gorszego jak niepewność. Teraz już wiem o co im k. chodziło. Chcieli mnie po prostu kupić ! Oj niedoczekanie wasze ! Nie kupiła mnie carska ochrana, rumunskie sekuritate, ukrainska upppa, szwabskie gestapo, sowieckie nkwd ... to i tym szmaciarzom z ub też sie nie uda ! Nigdy ! ale to przenigdy nie wydam Żyda ! Zawsze będę ich ratować ! Zawsze ! Rozumiem Gamon twoją decyzje - żona, dzieci, niespłacone kredyty itp. Wiesz Gamon czasami możemy się różnić ale cieszę się że jesteś nadal wierny naszej głównej zasadzie: ŻYDZI PONAD WSZYSTKO ! Mogą zmieniać się władze, rządy i nierządy, systemy, upadać imperia... ale jedno musi być nienaruszalne : ŻYD ! I za to cię lubię (chociaż jak sr...m to , wybacz, zgubię). Fajnie że doszliśmy do porozumienia. Lećmy dalej ! nawet wtedy kiedy "nikt nie woła"... Niech żyje BOŻ ! Do innych szanownych czytelników tego dennnnnnnnnnego Forum : zdradzę wam tajemnicę bo widzę że spać po nocach nie możecie - otóż to wszystko pisze SIWY ! Siwy to Duży, to Gamon, to Wariat, Pawlak, Wydawca, por.Rura, Efka, Rabarbar, Kronikarz.... itp. itd. itp. itd. (przepraszam jeśli kogoś pominąłem). Gamon, ostatnio moi oprawcy trochę poluzowali, mniej biją, mogę już więcej pisać na klawiaturze (paznokci się powoli goyą, odbite nery zaczynają funkcjonować - dzisiaj nawet browara sobie łyknąłem)), dali mi też komputer do celi, tak więc teraz mogę nap. do woli, zwłaszcza wieczorami kiedy kolesie z celi śpią albo zajmują się ... po prostu sobą. A sam Naczelnik dzisiaj rano mi powiedział żebym się tak nie martwił o tych Żydów bo oni są pod jego osobistą opieką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak ! czasami mam wrażenie że nie do końca ciebie rozumiem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duży napisał:
Pawlak ! czasami mam wrażenie że nie do końca ciebie rozumiem !
Może dokładniej której części nie rozumiesz .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Może dokładniej której części nie rozumiesz .
Prawda jest taka że skasowałem to co napisałem, przypadkiem i pozostał tylko Twój cytat. Napisałem cały elaborat i poszłłłłłłłooooooooooo w krzaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...